Oрганизација рада школе од 13.12.2021. године

Поштовани родитељи и ученици, Према Одлуци Тима за школе Прва нишка гимназија "Стеван Сремац" ће и наредне недеље, од 13.12.2021. године, наставу организовати по првом моделу, непосредна настава за све ученике. Смена је поподневна. Срдачно, Управа школе

Дан школе 2021.

Приредба поводом Дана школе

Oрганизацији рада школе од 6.12.2021. године

Поштавани родитељи и ученици, У прилогу се налази Одлука Тима за школе у вези са реализацијом наставе наредне недеље. Према Одлуци настава ће се реализовати по првом моделу, непосредна настава за све ученике и наредне недеље, од понедељка, 6.12.2021. Смена је преподневна. Срдачно, Управа школе

Дан школе 2021.

Такмичење у беседништву

Oрганизацији рада школе од 29.11.2021. године

Поштовани родитељи и ученици, Од понедељка, 29.11.2021.године школа наставља реализацију наставе по ПРВОМ моделу, непосредна настава за све ученике. Сви ученици долазе у школу. Смена је поподневна.

Пројекат Мој град

Поводом прославе 143. годишњице Прве нишке гимназије "Стеван Сремац" , чланови Стручних актива историје, географије и хемије су заједно са ученицима припремили изложбену поставку на тему "Мој град". У оквиру поставке ученици и наставници школе могли су да чују нешто више о историјским и географским локалитетима града Ниша, општини Гаџин Хан, квалитету воде у граду и изворима којима се Ниш снабдева водом. Поставку су посетили ученици првог, другог и трећег разреда са својим предметним наставницима.