sort proizvodi

Најновије вести и обавештења

Прелазак на онлајн наставу

Поштовани родитељи и ученици, Обавештавамо вас да Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“ прелази на онлајн наставу од понедељка 30.11.2020. године.

Пројекат „Активни 3”

Сет активности је осмишљен тако да јача капацитете младих људи, првенствено средњошколаца, кроз тренинг о волонтеризму и активизму, подизање свести о положају маргинализованих младих, како да користе креативне методе у промоцији волонтеризма и активизма и како да осмисле и спроведу акцију која ће за циљ имати информисање вршњака о важности волонтеризма и активизма.

ДАН ШКОЛЕ

Срећан нам свима Дан школе! Хор је и ове године припремио наступ, само на један другачији начин. Кликом на линк можете чути наш хор и уживати у Тангу за Евору.

Дигитално насиље и дискриминација

Дигитално насиље или Cyberbullying је насиље преко електронских уређаја. Нема велике разлике између обичног насиља које се дешава свакодневно у школама и другим местима осим што се електронско насиље обавља преко интернета. Може бити психичко, емоционално, сексуално, вербално.

Претражите вести

Наташа Станковић