sort proizvodi

Најновије вести и обавештења

by

Прелазак школе на други (комбиновани) облик наставе од понедељка 20.09.2021. године

Поштовани родитељи и ученици, Обавештавамо вас да од понедељка 20.9.2021. године Прва нишка гимназија "Стеван Сремац" прелази на комбинавани модел наставе. Смена је поподневна, часови трају и даље 45 минута, а паузе су предвиђене за дезинфекцију просторија школе. Овај модел наставе предвиђа да се одељење дели на две групе. Група А (прва половина одељења) долази физички у школу у понедељак, среду и петак. Група Б (друга половина одељења) долази физички у школу у уторак и четвртак. Групе које нису физички у школи наставу прате онлајн у реалном времену.

Прелазак на онлајн наставу

Поштовани родитељи и ученици, Прва нишка гимназија од понедељка 13.09.2021 прелази на онлајн модел наставе.

Потписивање Уговора о пословно-техничкој сарадњи са Народним позориштем

Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“ и Народно позориште у Нишу склопили су Уговор о пословно-техничкој сарадњи.

ОРГАНИЗАЦИЈА ПРВОГ ДАНА И САТНИЦА

Ученици ДРУГОГ, ТРЕЋЕГ и ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА улазе на главни улаз школе и иду у своје учионице (распоред учионица у прилогу). Молимо све да воде рачуна о безбедносним мерама, обавезном ношењу маске, редовног прања руку, коришћење дезинфекционих средстава. Ученици ПРВОГ РАЗРЕДА долазе у двориште школе (иза зграде школе). Ту ће бити поздравна реч директорке, прозивка ученика по одељењима и након тога одељењске старешине првог разреда воде ученике у своје учионице (распоред учионица у прилогу).

Распоред одељења по учионицама 2021/2022

У прилогу

Препоруке за превенцију Covid-19 у школској средини

ПРЕПОРУКЕ ЗА ПРЕВЕНЦИЈУ COVID-19 У ШКОЛСКОЈ СРЕДИНИ

Допис и стручно упутство за организацију рада средњих школа 2021/2022

У прилогу се налазе пратећа документа, отварање се врши кликом на документ.

Претражите вести

Гимназија Стеван Сремац