sort proizvodi

Најновије вести и обавештења

by

Календар такмичења за средње школе

У прилогу је Календар такмичења за средње школе.

Почетак другог полугодишта школске 2020/21. године

Драги ученици и родитељи, Друго полугодиште почиње у понедељак 18.01.2021.године у преподневној смени по комбинованом моделу (као на почетку школске године, у септембру). Наредне две недеље група Б долази у школу, док ће група А бити на онлајн настави. Часови трају 30 минута.

Школска библиотека - Обавештење

Драга децо, Обавештавамо вас да је библиотека школе отворена радним данима од 9.00 до 13.00.

Награђени литерарни радови

1.место - Елена Јованчић II-1 2.место - Јована Костадиновић III-3 3.место - Нађа Стојаковић I-7

Прелазак на онлајн наставу

Поштовани родитељи и ученици, Обавештавамо вас да Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“ прелази на онлајн наставу од понедељка 30.11.2020. године.

Пројекат „Активни 3”

Сет активности је осмишљен тако да јача капацитете младих људи, првенствено средњошколаца, кроз тренинг о волонтеризму и активизму, подизање свести о положају маргинализованих младих, како да користе креативне методе у промоцији волонтеризма и активизма и како да осмисле и спроведу акцију која ће за циљ имати информисање вршњака о важности волонтеризма и активизма.

ДАН ШКОЛЕ

Срећан нам свима Дан школе! Хор је и ове године припремио наступ, само на један другачији начин. Кликом на линк можете чути наш хор и уживати у Тангу за Евору.

Претражите вести

Наташа Станковић