Срећна школска слава Свети Сава!

Драги родитељи и ученици, Срећна нам школска слава Свети Сава! Са радошћу је дочекујемо сваке године и уз њену прославу славимо и све наше успехе. Са жељом да симбол правих вредности и даље проналази пут до свих нас, наше деце и школства, срећан нам Савиндан!

Школско такмичење

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ (I РАЗРЕД) И КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА (I И III РАЗРЕД) БИЋЕ ОДРЖАНИ У ПЕТАК, 28.1.2022. ЗА ВРЕМЕ СЕДМОГ ЧАСА. СТРУЧНО ВЕЋЕ ЗА СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ, ЛИНГВИСТИКУ И РЕТОРИКУ

Oрганизација рада школе од 24.01.2022. године

Поштовани родитељи и ученици, Према Одлуци Тима за школе настава ће се од понедељка 24.1.2022.године одвијати по другом моделу - комбинована настава. Прва половина ученика одељења (група А) долази у школу у понедељак, среду и петак, друга половина (група Б) долази у школу у уторак и четвртак. Смена је поподневна, часови трају 45 минута по распореду часова који се примењивао у првом полугодишту.

Важно обавештење - Родитељски састанак

Поштовани родитељи, Обавештавамо вас да ће због великог броја заражених новим сојем вируса родитељски састанак бити одржан ОНЛАЈН 10.1.2022.године у 18.00

Радно време школске библиотеке у периоду 10.1. - 21.1.2022.

Драги ученици, За време зимског распуста у периоду од 10.1. до 21.1.2022. године школска библиотека ће радити сваког радног дана од 9 до 13 часова. Желимо вам уживање у распусту (и читању)!

Честитка

Поштовани родитељи, Од срца вам честитам Нову годину и предстојеће празнике у своје лично име, као и у име Управе школе и наставника. Желим вам да ваше породице и ви у добром здрављу прославите празнике и да у наредној години остварите све жеље и циљеве како на приватном тако и на пословном плану. Родитељски састананак биће одржан уживо у школи 10.1.2022. у 18.00 у учионицама по распореду за последњу недељу децембра (II6 у учионици бр.26, IV3 у учионици бр. 24)