Пројекат „Активни 3”

Сет активности је осмишљен тако да јача капацитете младих људи, првенствено средњошколаца, кроз тренинг о волонтеризму и активизму, подизање свести о положају маргинализованих младих, како да користе креативне методе у промоцији волонтеризма и активизма и како да осмисле и спроведу акцију која ће за циљ имати информисање вршњака о важности волонтеризма и активизма.

ДАН ШКОЛЕ

Срећан нам свима Дан школе! Хор је и ове године припремио наступ, само на један другачији начин. Кликом на линк можете чути наш хор и уживати у Тангу за Евору.

Дигитално насиље и дискриминација

Дигитално насиље или Cyberbullying је насиље преко електронских уређаја. Нема велике разлике између обичног насиља које се дешава свакодневно у школама и другим местима осим што се електронско насиље обавља преко интернета. Може бити психичко, емоционално, сексуално, вербално.