Важне информације за упис у други и трећи разред

Поштовани родитељи и ученици За ученике који уписују други разред (природно-математички, друштвено-језички смер) Приликом уписа ученика потребно је да изаберете два од четири понуђена изборна програма. Ове године ученицима другог разреда су понуђени следећи изборни програми: Језик, медији и култура Појединац, група и друштво Примењене науке Уметност и дизајн

Упис у I разред. Важно!!

Поштовани родитељи и будући гимназијалци, Обавештавамо вас да ће упис у ПРВИ разред наше гимназије бити организован у четвртак, 14.7. и петак, 15.7.2022.године од 8.00 до 15.00 сати. Упис ће бити организован у следећим учионицама:

Информације за упис. ВАЖНО!

Поштовани родитељи и ученици За ученике који се уписују на смерове: природно-матеатички, друштвено-језички, друштвено- језички Немачи језик, прилком уписа ученика потребно је да изаберете два од четири понуђена изборна програма. Ове године ученицима првог разреда су понуђени следећи изборни програми: Језик, медији и култура Појединац, група и друштво Примењене науке Уметност и дизајн

Распоред одбрана матурских радова 2021-22.

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ! - ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ -

Поштовани родитељи и будући гимназијалци, Министарство просвете објавиће прелиминарне резултате пријемних испита, који су одржани до 15. маја, на порталу Моја средња школа (https://mojasrednjaskola.gov.rs/Students) најкасније до уторка 17. маја до 8 часова ујутру. Родитељи ученика имаће могућност увида у прелиминарне резултате само за своје дете на порталу Моја средња школа и у секретаријату гимназије (од понедељка, 16. маја од 13 часова). Подношење приговора на прелиминарне резултате пријемних испита је у уторак 17. маја од 8 до 16 часова у секретаријату гимназије. Истог дана школска Комисија за решавање приговора на прелиминарне резултате пријемног испита доставља одговор родитељу. Школска уписна комисија Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“