Упис у I разред. Важно!!

Поштовани родитељи и будући гимназијалци,

Обавештавамо вас да ће упис у ПРВИ разред наше гимназије бити организован у четвртак, 14.7. и петак, 15.7.2022.године од 8.00 до 15.00 сати.

Упис ће бити организован у следећим учионицама:

ДАТУМ И ВРЕМЕ

МЕСТО

ОДЕЉЕЊА/СМЕР

Четвртак-петак

14-15.07.2022.

од 08.00 до 15.00

Учионица бр.10

-  Одељење за ученике са

посебним способностима за географију и историју

-  Одељење за ученике са

посебним способностима за сценску и аудио- визуелну уметност

-  Природно- математички смер

ДАТУМ И ВРЕМЕ

МЕСТО

ОДЕЉЕЊА/СМЕР

Четвртак-петак

14-15.07.2022.

од 08.00 до 15.00

Учионица бр.9

Одељење за ученике са

посебним способностима за филолошке науке-енглески језик

-Друштвено-језички смер

Ученици на упису прилажу следећа документа: пријаву за упис у средњу школу (попуњену и потписану од стране ученика или родитеља/старатеља), сведочанство о завршеној основној школисведочанства о завршеном VI, VII и VIII разредууверење о положеном завршном испиту, као и Вукову диплому и дипломе са такмичења уколико их имају.

Приликом уписа ученици се иницијално изјашњавају о изборним предметима (грађанско васпитање, веронаука), као и о изборним програмима (бирају 2):

·        Језик, медији и култура

• Појединац, група и друштво
  • Примењене науке
  • Уметност и дизајн

Ученици одељења за ученике са посебним способностима за филолошке науке-енглески језик, одељења за ученике са посебним способностима за сценску и аудио- визуелну уметност и

одељења за ученике са посебним способностима за географију и историју , немају у наставном плану и програму изборне програме - те се и НЕ ИЗЈАШЊАВАЈУ НА УПИСУ.

Нарочито је важно да се  унесу тачни подаци о страним језицима које су ученици учили у основној школи, јер они у нашој школи настављају да уче управо те језике.

/news/98" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">