УПИС 2022

ПНГ Стеван Сремац - Упис 2022.

Драги ученици и поштовани родитељи,

Обавештавамо вас да Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“ ове школске године уписује:

- 1 одељење филолошке гимназије (24 ученика) – специјализовано,

- 1 географско-историјско одељење (20 ученика) – специјализовано,

- 1 сценско и аудио-визуелно одељење (20 ученика) – специјализовано,

- 3 одељења друштвено-језичког смера (90 ученика),

- 2 одељења природно-математичког смера (60 ученика).

Пријављивање за пријемне испите за специјализована одељења трајаће од 4. до 8. априла.

Од 4. до 7. априла ученици се могу пријавити преко Портала www.mojasrednjaskola.gov.rs (МСШ), а 7. и 8. априла непосредно у нашој школи.

Полагање пријемних испита за специјализована одељења је од 14. до 21. маја.

Бесплатна онлајн припремна настава за полагање пријемних испита, као и консултације са професорима, биће изведене у априлу и мају.

Пријављивање за припремну наставу врши се преко мејл адресе: pripremnanastava2022@sremac.edu.rs

Ученици који желе да се пријаве за припремну наставу треба да на наведену мејл адресу пошаљу следеће податке: име и презиме ученика, назив своје основне школе, своју мејл адресу и број телефона и специјализовано одељење за које су заинтересовани.

Све информације у вези уписа и презентације специјализованих смерова и пријемних испита доступне су на: www.sremac.edu.rs

Ми смо Вам доступни за све информације као Тим за промоцију ПНГ „Стеван Сремац“.

Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“,

Вожда Карађорђа 27, 18105 Ниш, Србија

pngss@sremac.edu.rs

/news/88" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">