Пилот државне матуре - Важно!

Поштовани родитељи и ученици,

У од уторака 5.4.2022.године до четвртка 7.4.2022.године ученици четвртог разреда полагаће пилот програм државне матуре.

У уторак, 5.4.2022.године сви ученици који су се пријавили полaгаће српски језик и књижевност.

У среду, 6.4.2022.године сви ученици полагаће математику, а ученици филолошког смера који су изабрали енглески језик или немачки језик полагаће један од ова два испита.

у четвртак, 7.4.2022.године ученици ће полагати општеобразовни предмет који су изабрали.

У прилогу се налазе Упутство за кандитате и за њихове родитеље, односно старатеље као и Листа дозвољеног прибора.

Ученици ће бити распоређени у следећим учионицама:

приземље исток: 9,10,11,13

спрат исток: свечана сала, 35,36,37,39,40,41,41

На вратима учионица налазиће се списак ученика који ће сва три дана по утврђеном реду седења полагати испите у тој учионици.

Сви кандидати треба да буду у школи најкасније у 11.30 данима када полажу ипите.

Линк за пробне тестове за матуру:

Срећно свим кандидатима!

Lista-dozvoljenog-pribora_srpski.pdf

ПРИЛОГ 9- УПУТСТВО ЗА КАНДИДАТЕ, РОДИТЕЉЕ, СТАРАТЕЉЕ.pdf

/news/87" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">