sort proizvodi

РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ -српски језик и књижевност-

. Autor:

Драги наши будући ученици филолошког смера

(живи језици, енглески језик)

• Припремна настава из српског језика и књижевности почиње 15.03. и траје до 19.03.2021. године. Припремна настава одржаће се онлајн од 19:30 сати путем Google meet-a.
  • Ученицима је на располагању и Google учионица са разноврсним материјалима у вези са наставним темама које ће бити реализоване током припремне наставе. Уколико из било ког разлога не присуствујете Google meet-у, наставни материјал ће бити у Google учионици до самог пријемног испита.
  • Сва питања која имате можете поставити предметним наставницима у Google учионици (део Stream).

РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ

из српског језика и књижевности за филолошки смер (живи језици, енглески језик)

ПОНЕДЕЉАК, 15.3.2021. године, 19:30h

Фонетика и фонологија српског књижевног језика (Предметни наставник: Ивана Мандић)

УТОРАК, 16.3.2021. године, 19:30h

Морфологија и творба речи српског књижевног језика (Предметни наставници: Данијела Гашевић и Ивана Милошевић)

СРЕДА, 17.3.2021. године, 19.30h

Народна и уметничка књижевност (Предметни наставници: Слободанка Митровић и Тања Обрадовић)

Теорија књижевности - теоријски појмови и стилске фигуре (Предметни наставници: Јелена Стојковић Цветковић и Маја Милосављевић Стојановић)

ЧЕТВРТАК, 18.3.2021. године, 19.30h

Синтакса глагола и падежа српског књижевног језика (Предметни наставник: Валентина Андрејић Ристић)

ПЕТАК, 19.3.2021. године,19:30h

Синтакса просте реченице (служба речи у реченици) и синтакса сложене реченице (напоредни односи у зависној реченици) српског књижевног језика (Предметни наставник: Јанко Ивановић)

Актив предметних наставника српског језика и књижевности.

Претражите вести

Гимназија Стеван Сремац