Пријемни испит за специјална одељења - Обавештење

Поштовани будући гимназијалци,

Обавештавамо вас да ће Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“ организовати полагање пријемних испита за специјализована одељења.

Пријемни испити за ученике са посебним способностима за филолошке науке:

субота, 13.5.2023.          12-14 ч                               српски језик

недеља, 14.5.2023.        10-12ч                                 енглески језик

Потребно је да ученици који су се пријавили за полагање ових испита дођу у двориште школе 45 минута раније.

2.      одговарајући прибор

-        плаву хемијску оловку (црна хемијска оловка, нити хемијска оловка било које друге боје НИЈЕ дозвољена. Такође, пиши бриши хемијске оловке НИСУ дозвољене)

-        графитну оловку, гумицу, подрезач (одговори написани графитном оловком неће бити признати, али су дозвољени за вежбање)

3.      позитивну енергију

Пријемни испит за ученике са посебним способностима за сценске и аудио-визуелне уметности:

субота, 13.5.2023.           15-17 ч                               општи тест

Потребно је да ученици који су се пријавили за полагање овог испита дођу у двориште школе 45 минута раније.

3.      позитивну енергију

Пријемни испит за ученике са посебним способностима за географију и историју:

субота, 20.05.2023.        10-12 ч                              географија

14-16 ч                               историја

3.      позитивну енергију

Пуно среће желе вам наставници Прве нишке гимназије „Стеван Сремац“

/news/122" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">