Бесплатна припремна настава за специјализована одељења, март 2023.

Драги ученици 8. разреда ОШ,

Обавештавамо вас да ће Прва нишка гимназија "Стеван Сремац" и наредне школске године уписати 3 специјализована одељења:

- 1 одељење за ученике са посебним способностима за филолошке науке (24 ученика),

- 1 одељење за ученике са посебним способностима за географију и историју (20 ученика),

- 1 одељење за ученике са посебним способностима за сценску и аудио-визуелну уметност (20 ученика).

За упис у ова одељења потребно је полагати пријемни испит.

За ученике 8. разреда ОШ и ове године организујемо бесплатну онлајн припремну наставу за полагање пријемних испита за специјализована одељења.

Како би се ученици пријавили за припремну наставу потребно је да на мејл адресу pripremna.nastava.2023@sremac.edu.rs пошаљу следеће податке:

1. име и презиме ученика,

2. име своје основне школе,

3. смер који желе да упишу у гимназији (филолошки смер или географско-историјски смер или сценски и аудио-визуелни смер),

4. контакт мејл адресу (која треба да буде gmail адреса)

5. контакт телефон.

Када ученици пошаљу мејл на тражену адресу (pripremna.nastava.2023@sremac.edu.rs) у одговору на тај мејл добиће сва потребна даља упутства.

Припремна настава почиње 20. марта 2023. године па позивамо све заинтересоване ученике 8. разреда да се благовремено пријаве за смер који желе.

Желимо вам успешан наставак текуће школске године и пуно успеха на пријемним испитима и завршном испиту!

Срдачни поздрави,

Прва нишка гимназија "Стеван Сремац"

/news/119" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">