О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Драге ученици и драги ученици,
Поштоване колегинице и колеге,

У среду 23. новембра 2022. године Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“ прославља 144 године постојања и успешног рада.
Централна прослава почеће у 12 часова у Свечаној сали Гимназије.

Том приликом ће директорка школе наградити победнике и освајаче 2. и 3. места на ликовном конкурсу, литерарном конкурсу и спортском турниру који су организовани у оквиру обележавања Дана школе.

Литерарни конкурс - 1. место: Теодора Гајић 3-3, 2. место: Маша Миленовић 4-3 , 3. место: Ана Милојковић.
Ликовни конкурс - 1. место: Сара Станојевић 3-4, 2. место: Василија Павловић 4-4, 3. место: Мара Бојковић 1-7.
Спортски турнир је у току.
Такође, награђени ће бити и ученици који су у прошлој школској години освојили прва три места
на републичким такмичењима, као и њихови предметни наставници.

Срећан вам Дан школе и пуно успеха у наставку школовања,
Јелена Милошевић, директорка

/news/108" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">