FORUM MLADIH NAUČNIKA 3 – POZIV

Copy of Science Event Poster Template1

Prva tehnička škola „Milutin Milanković“ u saradnji sa portalom „Nađi Raula“ i Ambasadom Izraela u Beogradu organizuje treći po redu Forum mladih naučnika. Forum mladih naučnika je jedan od najznačajnijih projekata PTŠ „Milutin Milanković“. Nastao je po ideji učenika i profesora ove škole. Putem prošlogodišnjeg foruma podržano je osnivanje fonda za mlade talente i naučnike. Ovogodišnja tema foruma je promocija niških mladih talenata i naučnika, ali i ukazivanje na programe putem kojih se učenici škola i studenti mogu usavršiti u Izraelu. Takođe, u sklopu foruma se očekuje i promocija obrazovnog sistema Izraela. Na posebnom panelu će se govoriti i o problemima niških profesora, koji rade sa talentovanom decom.

Forum mladih naučnika, održaće se u sredu, 15.marta.2017. u velikoj sali Univerziteta u Nišu (Šumatovačka bb) od 10.00 h.

U današnje vreme kada se mladi ljudi ugledaju na razne osobe iz javnog života, želimo da istim tim mladim ljudima pokažemo njihove vršnjake, koji su pametni, talentovani i uspešni. U sklopu foruma očekuje se i premijera filma „Oni dolaze“. Film predstavlja najuspešnije niške đake i studente svih škola i fakulteta. U holu fakulteta očekuje se prikaz različitih robota.

Nakon prvog panela, očekuje se skajp uključenje jedne veoma poznate i cenjene osobe u Izraelu.

agendaizrael

0199535
199535

Vaša IP:54.198.247.44

Autorska prava zadržava © 2017 Prva niška gimnazija "Stevan Sremac".