FORUM MLADIH NAUČNIKA 3 – POZIV

Copy of Science Event Poster Template1

Prva tehnička škola „Milutin Milanković“ u saradnji sa portalom „Nađi Raula“ i Ambasadom Izraela u Beogradu organizuje treći po redu Forum mladih naučnika. Forum mladih naučnika je jedan od najznačajnijih projekata PTŠ „Milutin Milanković“. Nastao je po ideji učenika i profesora ove škole. Putem prošlogodišnjeg foruma podržano je osnivanje fonda za mlade talente i naučnike. Ovogodišnja tema foruma je promocija niških mladih talenata i naučnika, ali i ukazivanje na programe putem kojih se učenici škola i studenti mogu usavršiti u Izraelu. Takođe, u sklopu foruma se očekuje i promocija obrazovnog sistema Izraela. Na posebnom panelu će se govoriti i o problemima niških profesora, koji rade sa talentovanom decom.

Opširnije: Forum mladih naučnika

Članovi Tima za karijerno vođenje i savetovanje

1. Jasmina Rakić, pedagog škole (koordinator tima)
  2. Jasmina Miljković, profesor biologije, rukovodilac Odeljenјskog veća I razreda